Haber Detayı
03 Kasım 2014 - Pazartesi 18:41 Bu haber 3278 kez okundu
 
“İnsanın yedek parçası yok!"
137 Ülkeye ihracat gerçekleştiren, sektörünün lideri durumunda olan ve 2000’i aşkın kişiye istihdam sağlayan Uğur Şirketler Grubu bünyesindeki Uğur Motorlu Araçlar A.Ş, www.kaskci.com web adresi üzerinden KASKCI markası ile 2014 yılının ikinci yarısında ürün tanıtımlarına ve faaliyete başlıyor.
Yerel Haberler Haberi


Türkiye’de motosiklet kullanımının her geçen gün artması ve buna bağlı olarak piyasadaki güvenli sürüş ekipmanları ihtiyaçlarına çözüm oluşturulması amacıyla, KASKCI tarafından dünya çapında tanınmış kask markaları, distribütörlük anlaşmaları ile bir araya getirildi. Bu markalar arasında Airoh, Just One, Nitek, Origine ve Shiro gibi dünyaca ünlü markalar yer alıyor. Kask kullanımını arttırma hedefiyle, sürücülerin rahatlık ve güvenliğini sağlayacak 2014 modası Avrupa standartlarında kask çeşitleri, www.kaskci.com web adresi üzerinde online alışveriş imkanları ile tüketicilerle buluşturuluyor.

KASKCI ile distribütörlük konusunda anlaşma aşamasına gelinmiş sürpriz markalar da önümüzdeki günlerde kaskci.com adresinden tüketicilerin beğenisine sunulacak.

kaskci.com oluşumu, motosiklet sektöründe Türkiye’de 9 yıl boyunca üst üste satış liderliği ünvanına sahip UMA (Uğur Motorlu Araçlar A.Ş.) bünyesinde kurulmuş ve motosiklet sürüş güvenliğine önem veren bir firmanın markası olma özelliğini taşıyor. Bu deneyimler ile türlerine göre kullanılan motosikletlerde sürücülerin ne tür ve özelliklerde kaska ihtiyaç duydukları gibi konularda tüketicileri yönlendirebilecek çok farklı seçenekler sunulmakta. Marka yöneticileri “Amacımız sürücülerimize motosiklet sürüş güvenliğini sağlayacak, motor kullanırken sürücüyü rahatsız etmeyecek ve sürücünün tarzını tamamlayıcı nitelikte ürünler sunmak” şeklinde bir açıklamayla tüketici taleplerine önem verdiklerini gösteriyorlar.

Yaptığımız görüşmede belirtilen diğer bir tespit ise; ülkemizdeki sürücülerin bir kısmı tarafından kaskın bir ağırlık olarak görülmesi ve kaska “polissavar” mantığıyla bakılmasıydı. Bu noktadaki söylemleri ise “Asıl olan bu kesimi kazanmak ve kaskı, onların sürüşleri esnasında vücutlarının bir parçası olarak görmelerini sağlamak. Görüşmedeki dikkat çekici söylem ise: “İnsanın yedek parçası yok!”

Bu gerçeği asla ve asla göz ardı etmemeniz, kaskınızı motosiklette ya da kolunuzda bir aksesuar mantığıyla değil, kafanızda can güvenliğinizi sağlayan bir araç ve vücudunuzun bir parçasıymış gibi taşımanız dileğiyle,

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: 137, Ülkeye, ihracat, gerçekleştiren, sektörünün, lideri, durumunda, olan, 2000’
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Son Sayımız
Alıntı Yazarlar
a2Teker