Haber Detayı
13 Nisan 2017 - Perşembe 17:35 Bu haber 710 kez okundu
 
Dainese Yılın En Mükemmel ve Yenilikçi Markası Seçildi!
Bu yıl 7. Si düzenlenen Le Fonti Yenilik ve İnsan Kaynakları Ödül töreni İtalya Vicenza’da yapıldı. Törene Dainese markası damgasını vurdu. Industry 4.0 liderleri arasında saygı gören şirket; yüksek teknoloji koruyu giyim kategorisinde ‘’Yılın Mükemmellik / İnovasyon Liderliği’’ ödülünü alırken, Dainese CEO’su Cristiano Slei’ı ‘’Yılın CEO’su’’ ödülüne layık gördü.
Moto-Haber Haberi


Ödüllerin kapsamı girişimci, finansal, endüstriyel, sigorta ve hukuk sektörlerinde mükemmelliği belirlemek ve seçmektir. Seçim, iş dünyasında 40.000’den fazla kalifiye kişiyle ve iş, inovasyon ve eğitim sonuçlarını değerlendiren çeşitli mesleklerden oluşan bir topluluğun katkısıyla yapıldı.

 
Dainese Group CEO’su Cristiano Silei; ‘’Özellikle bu yıl Dainese’in 45. Yıldönümü ve AGV’nin 70. Yıl dönümünde bu ödüller gurur verici. Teknolojik araştırma ve yenilik için 115 yıllık bir tutku bu. Dainese Group, dinamik sporlarda güvenliği koruma ve sunma misyonunu her zaman sürdürmüştür. İnsanın potansiyelinden esinlenerek insan vücudunun korunma ihtiyaçlarını en zor koşullarda inceliyoruz. 350km/s ile bir piste motosiklet kullanıyor, 150 km/s ile yokuş aşağı kayak yapıyor, 50 knot’ta yarışıyor, uzaydaki yer çekimi sıfırına ulaşıyoruz. Bu araştırmalarla elde edilen bilgiler, dinamik sporlara tutkusu olan bizlerin güvenliğin üzerine titrememizin ve sürekli bir yenilik sürecinde olmanın temellerini oluşturuyor. Bu ödül; bu felsefenin temellerini oluşturan Lino Dainese’ye ve her gün benim yanımda çalışan, yenilik çıtasını yükseltmeye devam etmek için her şeye meydan okuyan Dainese Grubun tüm çalışanlarına ve temsilcilerine adanmıştır.’’ Dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Dainese, Yılın, En, Mükemmel, ve, Yenilikçi, Markası, Seçildi!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Son Sayımız
Alıntı Yazarlar
a2Teker