Haber
17 Mart 2017 - Cuma 00:39 Bu haber 4654 kez okundu
 
Kişisel Özgürlüğe Açılan Kapı: Harley-Davıdson İzmir
Harley-Davidson İzmir, Dinçer Motorlu Araçlar Tur. ve Tic. A.Ş. çatısı altında 2011 yılı Ekim ayından bu yana satış ve servis ekipleri ile faaliyet göstermektedir. İzmir ve çevresindeki Harley-Davidson kullanıcıları ve tutkunlarının uğrak adresi olan mağaza Alsancak Kordon’da yer almaktadır.
Moto-Haber Haberi
Kişisel Özgürlüğe Açılan Kapı: Harley-Davıdson İzmir

Motosiklet, sürüş kıyafet ve ekipmanları, aksesuar ve hediyelik eşya satışlarının yapıldığı showroomda 0 km ve kullanılmış Harley-Davidson modellerini inceleme imkânı bulunmaktadır. Mağazada sadece motosiklet kullanıcıları için değil, günlük hayatında da Harley-Davidson çizgisini taşımak isteyen kişiler için kadın/erkek deri ve tekstil kıyafet seçenekleri de yer almaktadır.

 

Harley-Davidson İzmir’de eğitimli satış ve servis ekipleri tarafından sunulmakta olan hizmetlerde ulaşılmak istenen temel sonuç müşteri memnuniyetidir. Şirket çalışanları aktif, uygulamalı ve online eğitimlerle sürekli kendilerini geliştirmekte ve markanın gelecek nesillere aktarılması için birer temsilci olarak çalışmaktadır.

 

 

Bakım, onarım, yol yardım ve hızlı servis hizmetlerinin sunulduğu servis bölümünde, Harley-DavidsonUniversity’deki uygulamalı eğitimlere katılmış ve başarı ile tamamlamış olan mekanikerler görev yapmaktadır.

 

 

Harley-Davidson kültürünün temelinde yer alan “custom” yani kişiselleştirme imkanı, aynı motosikleti farklı kullanıcıların birbirlerinden tamamen farklı tarzda yapılandırmalarına olanak sunmaktadır. Binlerce aksesuar seçeneği ile kişiselleştirme imkanı hakkında satış ve servis çalışanları yönlendirme ve bilgilendirme yapmaktadır.

 

 

Anlaşmalı bankalar ile kredili alım planlayan müşterilere cazip ödeme planları oluşturan Harley-Davidson İzmir, anlaşmalı sigorta şirketleriyle yaptığı çalışmalar neticesinde de müşterilerine uygun kasko ve trafik sigortası teklifleri sunmaktadır.

 

 

Her yıl düzenli olarak Harley-on-Tour aktivitesine ev sahipliği yapan ve 2 gün boyunca 24 farklı Harley-Davidson modeli ile müşterilerine test sürüşü imkanı sunan Harley-Davidson İzmir hakkında daha fazla bilgi almak ve test sürüşü rezervasyonu yaptırmak için www.harley-davidson-izmir.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Harley-Davidson İzmir

Dinçer Motorlu Araçlar Tur. ve Tic. A.Ş.

1.Kordon Atatürk Cad. No:376/A Mert Plaza Alsancak Konak İzmir

0.232.4049090

info@hd-izmir.com

www.harley-davidson-izmir.com

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kişisel, Özgürlüğe, Açılan, Kapı:, Harley-Davıdson, İzmir,
Yorumlar
Haber Yazılımı