Haber
12 Ağustos 2016 - Cuma 12:55 Bu haber 3667 kez okundu
 
Krosçular Gönen’de Şehitler İçin Yarışacak
Türkiye Motokros Şampiyonası'nın 3. ayak yarışı 13-14 Ağustos tarihlerinde Balıkesir iline bağlı Gönen ilçesinde 15 Temmuz Şehitleri ve hayatını kaybeden sporcumuz Serdar Müçeoğlu anısına yapılacak.
Yarışlar Haberi
Krosçular Gönen’de  Şehitler İçin Yarışacak

Teknik, beceri, cesaret ve dengenin öne çıktığı Türkiye Motokros Şampiyonası'nın üçüncü ayağı 13-14 Ağustos tarihlerinde Gönen’de yapılacak. Şakir Şenkalaycı MX Parkuru'nda düzenlenecek sezonun üçüncü yarışına bir çok ilden sporcular katılacak. Gönen’de yapılacak şampiyona, MX1, MX2, MX, 85cc, 65cc, 50cc ve Veteran sınıflarında koşulacak.

 

Yarış; Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında hayatını kaybeden 15 Temmuz Şehitleri ve mx sporcumuz Serdar Müçeoğlu anısına yapılacak.

 

Gönen yarışı, motokrosçuların hünerlerini sergilediği büyük bir görsel şölene dönüşecek. 7 rampadan oluşan ve yüksekliği metreleri bulan atlayışlara imkan tanıyan parkurda, nefes kesen mücadeleler, izleyiciler için gerçek bir şölene sahne olacak.

 

13 Ağustos Cumartesi serbest antrenman ve sıralama antrenmalarının yapılacağı Gönen yarışı, 14 Ağustos Pazar günü ise saat 09:30’dan itibaren birbirinden çekişmeli yarışlara sahne olacak.

 

ŞENKALAYCI MX PARKURU PAZAR GÜNÜNE KADAR ANTRENMANLARA AÇIK

04 Ağustos Perşembe günü ile 07 Ağustos Pazar günleri arasında parkur antrenmanlara açık olurken, 08 Ağustos Pazartesi gününden itibaren organizasyon gününe kadar parkur kapalı kalacak.

Kaynak: (TMF) - Türkiye Motosiklet Federasyonu Editör: A2teker
Etiketler: Krosçular, Gönen’de, , Şehitler, İçin, Yarışacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı