Haber
29 Kasım 2016 - Salı 12:36 Bu haber 1765 kez okundu
 
SüperEnduro’da Nefesler Afyon’da Tutulacak
Türkiye Süper Enduro Şampiyonası’nda sezonun son yarışı 03-04 Aralık tarihlerinde Afyonkarahisar’da yapılacak. Dereceye giren sporculara Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı tarafından para ödülü dağıtılacak.
Yarışlar Haberi
SüperEnduro’da Nefesler Afyon’da Tutulacak

Türkiye Motosiklet Federasyonu’nun düzenlediği; Türkiye Süper Enduro Şampiyonası Afyonkarahisar Belediyesi’nin destekleri ile Afyon Motor Sporları Merkezi’nde düzenlenecek. Afyon Motor Sporları Merkezi’nde yer alan ekstrem parkurunda toplu start alacak yarışçılar, birbirinden farklı ve zorlu engelleri geçmeye çalışacak. 

Şampiyonanın son ayağı 03 Aralık Cumartesi günü sıralama yarışı ile başlayacak. Afyon Motor Sporları Merkezi’nde 04 Aralık Pazar günü ise final yarışında sporcular ekstrem parkurda şampiyonluk mücadelesi verecek. Yarışlar NTVSPOR’dan saat 12:00-13:30 arası naklen yayınlanacak. 

DERECEYE GİREN SPORCULARA PARA ÖDÜLÜ 
Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı tarafından sporcularımıza para ödülleri 03-04 Aralık 2016 tarihlerinde yapılacak Türkiye SüperEnduro Şampiyonası finalinde de sürecek. SüperEnduro GP, Prestij, Usta, Hobi, Genç, Veteran ve Trial sınıflarının Birincisine 1.000 TL, İkincisine 750 TL, Üçüncüsüne 500 TL ve Dördüncüsüne de 250 TL para ödülü Afyonkarahisar Belediye Başkanlığı tarafından takdim edilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SüperEnduro’da, Nefesler, Afyon’da, Tutulacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı